Balony z helem w wersji wielkoformatowej

Posted on

Balony z helem

Balony z helem

Jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, na zakup których decydują się zarówno małe firmy, jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa są balony reklamowe. Nic w tym dziwnego – to produkt niedrogi, na zakup którego pozwolić mogą sobie nawet marki dysponujące mocno ograniczonym budżetem na tego typu działania. Do atutów takich baloników zaliczyć można również ich ogromną skuteczność. Decydując się na ich zakup można mieć pewność, że skutecznie przykują one wzrok potencjalnych klientów, zapadając w ich pamięci na długi czas. Balony dostępne są w rozmaitych wersjach. Różnić mogą się one od siebie między innymi kształtem, wielkością czy kolorem. Jednym z rodzajów takich gadżetów są balony wypełnione helem. Co warto wiedzieć na ich temat?Balony z helem w wersji wielkoformatowej posiadają całe mnóstwo zalet. Są to produkty wielokrotnego użytku, które wykorzystać można na różnego rodzaju eventach. Do ich zalet zaliczyć można także trwałość. Są one odporne na działanie podmuchów wiatru, silnych opadów deszczu oraz mocnych promieni słońca. W przypadku zabrudzenia w zupełności wystarczające będzie ich zmoczenie i wytarcie. w przeciwieństwie do modeli pneumatycznych stacjonarnych, takie baloniki są w stanie unosić się w powietrzu nawet przez kilka tygodni (czas jest tutaj uzależniony od ich rozmiaru), skutecznie przykuwając wzrok uczestników wydarzenia. Stanowią one idealne rozwiązanie dla firm, którym zależy na tym, by być widocznym z daleka i na długi czas zapaść w pamięci potencjalnych odbiorców.

Takie balony z helem dostępne są w wielu różnych rodzajach. Do wyboru są między innymi modele w kształcie kuli, których minimalna wielkość wynosić będzie około 150 centymetrów. Pokrywać może je dowolny nadruk. Dodatkowo, mogą być one oświetlone.

Kolejna propozycja to Balony z helem w kształcie sterowca, które dryfować będą w powietrzu, skutecznie przyciągając uwagę potencjalnych klientów. Mogą one również przybierać oryginalne, niebanalne kształty nawiązujące do asortymentu marki czy tematyki danego wydarzenia. Możliwości są tutaj niemalże nieograniczone.

Tags: , ,